Bloghttp://palkova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.sksk(Na)mäkko (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 30 Sep 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/113409/Namakko.html?ref=rssDotieravec (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 02 Sep 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/110221/Dotieravec.html?ref=rssO čajovom drakovi (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 19 Aug 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/108342/O-cajovom-drakovi.html?ref=rssNa rozhraní (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 29 Jul 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/105374/Na-rozhrani.html?ref=rssNa pláži (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 08 Jul 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/103018/Na-plazi.html?ref=rssStratená (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 01 Jul 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/102165/Stratena.html?ref=rssV lese (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 24 Jun 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/101109/V-lese.html?ref=rssSen o daždi (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 10 Jun 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/99122/Sen-o-dazdi.html?ref=rssU sestry na záhrade (palkova)... je dobreFri, 08 Jun 2007 07:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/98859/U-sestry-na-zahrade.html?ref=rssChvilky (palkova)(nedělní chvilka poezie)Sun, 13 May 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/95235/Chvilky.html?ref=rssNa procházce (palkova)(jedna v mojej rodnej reči...)Sun, 29 Apr 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/93264/Na-prochazce.html?ref=rssVábenie (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 22 Apr 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/92257/Vabenie.html?ref=rssJar v záhrade (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 15 Apr 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/91267/Jar-v-zahrade.html?ref=rssStretnutie (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 08 Apr 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/89909/Stretnutie.html?ref=rssLesná rozprávka (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 25 Mar 2007 14:00:00 +0200http://palkova.blog.sme.sk/c/88237/Lesna-rozpravka.html?ref=rssRozprávka z údolia (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 11 Mar 2007 14:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/86029/Rozpravka-z-udolia.html?ref=rssÚkryt (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 18 Feb 2007 14:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/82633/Ukryt.html?ref=rssPodvodná blaženosť (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 11 Feb 2007 14:00:05 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/80611/Podvodna-blazenost.html?ref=rssNeupratané vreckovky (palkova)(nedeľná chvíľka...) Sun, 04 Feb 2007 14:00:05 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/79951/Neupratane-vreckovky.html?ref=rssVyrobené z hliny (palkova)Hlina je blahodarný materiál. Je príjemná na dotyk, poddajná, dáva pocítiť spojenie s prírodou, so Zemou, vstrebá starosti a trápenia, nechá sa pretvoriť. Občas s ňou chodím pracovať do klubu keramikárov. Modelovať, vaľkať, vykrajovať, začisťovať, farbiť. Dobrovoľne sa umazať a zapatlať. A odniesť si domov pre seba alebo svojich blízkych nejaký výrobok.Sun, 28 Jan 2007 19:30:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/79196/Vyrobene-z-hliny.html?ref=rssNič (palkova) (nedeľná chvíľka...) Sun, 28 Jan 2007 14:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/78692/Nic.html?ref=rssHádanky (palkova)Ak chcete, poďte sa na chvíľu zahrať :). Sun, 21 Jan 2007 14:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/78126/Hadanky.html?ref=rssUspáVÁNOK (palkova)(nedeľná chvíľka...) Sun, 14 Jan 2007 14:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/77183/UspaVANOK.html?ref=rssKeď sa rozodnieva (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 07 Jan 2007 14:00:05 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/76169/Ked-sa-rozodnieva.html?ref=rssAko som objavila dôkaz lásky (palkova)Mala som pochybnosti, či sa moji rodičia ešte vôbec majú radi. Z ich bežnej komunikácie, ktorú mám možnosť niekedy sledovať, to totiž nie je zrejmé.Sun, 07 Jan 2007 09:00:00 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/76133/Ako-som-objavila-dokaz-lasky.html?ref=rssPsie trampoty v našej rodine (palkova)Odjakživa sme so sestrou túžili mať doma nejakého zvieracieho kamaráta. Mama nám nikdy nechcela dovoliť väčšieho od škrečka alebo morského prasiatka, lebo jej bolo jasné, že starostlivosť o jeho primárne potreby aj tak skončí jej na krku.Tue, 02 Jan 2007 17:00:30 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/75453/Psie-trampoty-v-nasej-rodine.html?ref=rssNeistota (palkova)(nedeľná chvíľka...)Sun, 31 Dec 2006 14:00:10 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/75096/Neistota.html?ref=rssVodná láska (palkova)...je prostá...Sun, 24 Dec 2006 14:00:10 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/74194/Vodna-laska.html?ref=rssMalý básničkový herbár (palkova)Niekoľko rastlín vylisovaných do veršov. Sun, 17 Dec 2006 14:00:10 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/71915/Maly-basnickovy-herbar.html?ref=rssSestre (palkova)(nedeľná chvíľka poézie)Sun, 10 Dec 2006 14:00:05 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/72542/Sestre.html?ref=rssPodvečerná prechádzka (palkova)Obrázky zo včerajšej prechádzky za humnami.Sun, 10 Dec 2006 10:23:15 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/72637/Podvecerna-prechadzka.html?ref=rssKomôrka srdca (palkova)(chvíľka poézie na nedeľu)Sun, 03 Dec 2006 14:00:10 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/71720/Komorka-srdca.html?ref=rssPútnička (palkova)(nedeľná chvíľka pre poéziu) Sun, 26 Nov 2006 14:00:20 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/70493/Putnicka.html?ref=rssNespratníčka (palkova)alebo ako som strávila deň pracovného pokojaSun, 19 Nov 2006 14:00:30 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/70040/Nespratnicka.html?ref=rssSpomienka na leto z ríše hmyzu (palkova) Niekoľko viacnohých stvorení, ktoré som stretla v lete.Wed, 15 Nov 2006 18:59:39 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/69663/Spomienka-na-leto-z-rise-hmyzu.html?ref=rssOkúpané ráno (palkova)(o tom, ako som si raz ráno vyšla do záhrady a čo som tam videla)Sat, 04 Nov 2006 09:39:30 +0100http://palkova.blog.sme.sk/c/68110/Okupane-rano.html?ref=rss